O mně

 
Již více jak 10 let se zajímám o zdravý životní styl a alternativní medicínu.
 
V současnosti profesionálně provádím masáže klasické i relaxační, ale především se soustřeďuji na
 
speciální druhy masáží, odstraňujících bolesti, které vznikají nevhodným životním stylem,
 
sedavým zaměstnáním, stresem apod. Mám velmi dobré zkušenosti a pozitivní ohlasy s Dornovou
 
metodou, což je jemná manuální terapie pro korekci kloubů a obratlů.
 
Na všechny nabízené druhy masáží mám odborná školení a certifikáty.
 
Pracuji výhradně s přírodními oleji a balzámy, které celý proces masáže navíc podporují svými
 
léčivými a blahodárnými účinky.

Již více jak 10 let se zajímám o zdravý životní styl a alternativní medicínu. V současnosti profesionálně provádím masáže klasické i relaxační, ale především se soustřeďuji na speciální druhy masáží, odstraňujících bolesti, které vznikají nevhodným životním stylem, sedavým zaměstnáním, stresem apod. Mám velmi dobré zkušenosti a pozitivní ohlasy s Dornovou metodou, což je jemná manuální terapie pro korekci kloubů a obratlů. Výhodou je poskytnutí těchto služeb také v pohodlí Vašeho domova.

Na všechny nabízené druhy masáží mám odborná školení a certifikáty. Pracuji výhradně s přírodními oleji v bio kvalitě značky NOBILIS TILIA (certifikáty CPK a CPK BIO), ATOK, SIXTUS, TORF- ZIEGLER a s balzámy od firmy EPAM – tibetská medicína.Tyto oleje vynikají svými antioxidačními vlastnostmi a podporují prokrvení pokožky. Obsahují řadu prospěšných látek, mezi které patří vitamín A, vitamíny skupiny B, nenasycené mastné kyseliny, minerální látky a éterické oleje. Éterické oleje jsou těkavé esenciální látky, destilované z přírodních silicí, produkovaných rostlinou. Mají schopnost ovlivňovat tělesné funkce organizmu a působit na naši psychiku a emoce. Vhodně volenými éterickými oleji docílíme úlevy při řadě problémů, posílíme imunitu a předejdeme komplikacím nebo preventivně zamezíme přímo vzniku některých onemocnění.

Reference

Díky sedavému zaměstnání mám opakované problémy se zády. Respektivě měl jsem....Bolest jsem řešil léky a občasným pohybem. Po masažích, které jsem u paní Formanové podstoupil, již tyto bolesti nepociťuji. Zároveň se cítím i psychicky lépe. Děkuji!! 

Jiří Havlík

 

Chci se s Vámi podělit  o malý zázrak. Měl jsem zablokovanou bederní páteř. Fyzioterapeut v Plzni mi nepomohl.. Přivezli mě v autě  z  Plzně  do Děčína ohnutého do pravého úhlu a z auta jsem skoro nevylezl. Po masáži a odblokování jsem se normálně postavil a ptal sem se paní Věry, jestli mohu jít, bál jsem se...a ono nic. Jen se usmála a řekla...jen jděte. Záda v pohodě. Paní Věra má zlaté ruce. Doporučuji všem.

Žeňa